Z. Malíková

Obhájeno

Vše bylo detailně proměřeno, zdokumentováno, nafoceno a kvalitně zpracováno formou znaleckého posudku. S troškou štěstí jsme to vyřešili mimosoudně. Takže doporučuji.

H. Mošová

V řešení

Zatím jsem s panem Kučerou neměla žádný problém a vše probíhalo dle plánu. Ovšem stále je vše v jednání a uvidím, jak to dopadne – jak se to obhájí u soudu.

R. Viragová

Obhájeno

Pan Kučera splnil má očekávání hodně nad rámec. Dozvěděla jsem se spoustu informací, až jsem byla překvapená, ale hlavně jsem dostala kvalitní posudek, který obstál u soudu.

J. Hladký

V řešení

Ještě bych s recenzí počkal, jelikož je vše stále v řešení a teprve uvidíme, jak to celé dopadne, zda půjdeme k soudu a zda soud vyhrajeme.

L. Hojerová

Obhájeno

Pan Kučera mi dal naději, že se nemusím bát, nemusím si to nechat líbit a nebudu platit za něco, co je úplně špatně. Pana Kučeru bych určitě doporučila i co se týče ceny.

A. Vondrová

Obhájeno

Chtěla bych panu Kučerovi velice poděkovat, jelikož jsme díky němu ušetřili nemalé peníze a také vyřešili problémy s nekvalitním zhotovitelem střechy.

K. Hromada

Obhájeno

Zhotovitel ze mě vytáhl přes 400.000 Kč. Díky soudnímu posudku mi svitla naděje, že opravdu budu mít to, za co jsem zaplatil. Dnes mohu pana Kučeru jedině doporučit.

Bilance úspěšnosti

Díky letitým zkušenostem a praxi v oboru střech jsem schopný napsat vysoce kvalitní posudky.

30
Let praxe v oboru
100%
Obhájených posudků
1031
Postavených střech

Kontakt

ZDARMA se pobavíme o možnostech a krocích, které Vás dovedou ke kvalitní střeše.

E-mail a telefon

Kde mě naleznete

Fakturační údaje

  • IČO: 12906590
  • DIČ: neplátce DPH
  • Číslo účtu: 259997364 / 0300

Kontaktní formulář