4 minuty čtení

První kontakt

Ať už jste mě našli přes cech KPT, přehled soudních znalců na justici.cz, nebo jste na mě dostali kontakt od známého. Neváhejte mě kontaktovat. Rád si s Vámi zdarma popovídám a nastíním situaci.

Konzultace a setkání na stavbě

Následuje krátká konzultace, kdy mě seznámíte s konkrétním případem a navrhneme si termín schůzky. Preferuji osobní setkání, ovšem není to podmínkou.

V návaznosti se setkáme na Vaší stavbě, kde již budu řešit danou problematiku – vše si detailně projdu, přeměřím, zkontroluji, posoudím stav střechy a provedených prací.

Výběr nejvhodnější služby

Po zhodnocení stavu střechy vybereme, která služba je pro Vás nejvhodnější.

 • Zda-li jde jen o konzultaci.
 • Řemeslný posudek z cechu KPT.
 • Soudní znalecký posudek.
 • Kontrolu vynaložených nákladů za střechu (náklady na předělání či dodělání).

Stanovení ceny a smlouva

Když už budeme vědět, která služba je pro Vás nejvhodnější, tak vytvoříme cenovou nabídku dle ceníku a podepíšeme smlouvu (tyto dokumenty mám vždy s sebou na místě).

Vypracování posudku

Poté přichází na řadu moje práce, kdy přebírám iniciativu do svých rukou. Vše pečlivě zkontroluji, projdu, zaměřím, zapíši a pořídím dostatečnou foto-dokumentaci.

Také si od Vás zapůjčím potřebné dokumenty:

 • Projektovou dokumentaci.
 • Cenové nabídky.
 • Stavební deníky.
 • Atp.

Všechny dokumenty po dokončení samozřejmě vracím zpět.

Předání

V dohodnuté smluvní lhůtě Vám zašlu svou práci – kde dostanete jasného a srozumitelného výsledku. Výsledek dostanete buď písemně, ústně nebo formou soudního znaleckého posudku. K posudku dostanete i foto-dokumentaci. Při větším počtu fotografií je součástí USB flash-disk, který obsahuje všechna potřebná data společně s fakturou.

Platba

Zálohu si žádnou neúčtuji, ovšem po dokončení práce fakturuji čas strávený nad Vašim posudkem. Případně účtuji cestovní náklady, ubytování a další výlohy s tím spojené (pokud jste více vzdáleni). Mezi další výlohy patří i použití měřících přístrojů, atp – vše samozřejmě dle ceníku.

Neustále v kontaktu

Po zaslání posudku vyžaduji zpětnou vazbu – chci vědět, jak probíhá řízení se stavební firmou. Zda se problém řeší formou opravy či dokončení. Pokud jde vše podle plánu a protistrana (realizační firma) spolupracuje, problém je vyřešen mimosoudně (90% případů).

Případné stání u soudu

Pokud protistrana (realizační firma) nespolupracuje, tak se také může stát, že vše skončí  u soudu. Není však na místě mít obavy. Od samého začátku naší spolupráce totiž dokáži říct, zda-li je pochybení na protistraně. Díky mým 30 letým zkušenostem garantuji 100% obhajobu soudního posudku.

Případné soudní zastoupení

V případě soudního řízení, pokud nebudete mít kvalitního advokáta, tak mohu nabídnout službu mého advokáta. Ten z Vás nebude jen tahat peníze, ale velice rychle a efektivně zařídí vše ve Váš prospěch.

Jsem na to ten pravý

Čerpám ze své praxe a letitých zkušeností. Mezi moji nespornou výhodu a přednost řadím to, že dokáži střechu zkontrolovat přímo na místě – vše potřebné si rozeberu a složím zpět během několika okamžiků. S tím totiž nikdo z nekvalitních řemeslníků nepočítá. Většina znalců kouká jen ze země a tak toho moc neodhalí. Já ovšem vím naprosto přesně, kam se podívat a co změřit.

Máte nějaké dotazy? Napište mi, obratem odpovím.

Kontakt

ZDARMA se pobavíme o možnostech a krocích, které Vás dovedou ke kvalitní střeše.

E-mail a telefon

Kde mě naleznete

Fakturační údaje

 • IČO: 12906590
 • DIČ: CZ7102101721
 • Číslo účtu: 259997364 / 0300

Kontaktní formulář